O společnosti

O společnosti

Firma VRTAL s.r.o., stejně jako jeho předchůdce firma Vrtal sdružení fyzických osob, se zabývá velkoobchodním prodejem nápojů a potravin.

Naší snahou je neustálé rozšiřování stávajícího sortimentu o nové výrobky, stejně jako udržovat vysokou kvalitu našich služeb. V posledních letech jsme rozšířili náš sortiment o potraviny a tabákové výrobky.

Hlavní cíle firmy jsou zřízení dalších velkoobchodních skladů a tím i rozšíření distribuce na našem území. S tím i souvisí rozšíření sítě specializovaných maloobchodních prodejen v těchto oblastech. Naše velkoobchodní sklady firmy jsou na severní Moravě, ve východních a jižních Čechách a v oblasti Vysočiny. Celkem v současnosti provozujeme 13 velkoskladů s nápoji a 10 specializovaných prodejen s alkoholem, vínem a tabákovými výrobky.

I přes silnou konkurenci okolních supermarketů a diskontních prodejen cenovou hladinu udržujeme na srovnatelné úrovni a tento trend je strategií firmy i do budoucna. O správnosti této filosofie přesvědčuje každoroční zvyšování objemu tržeb.

Povinně zveřejňované údaje

VRTAL s.r.o.
Znojemská 5433/80c, 58601 Jihlava

IČ: 26303493
DIČ: CZ26303493
Číslo datové schránky: 5tcbbzq
Právní forma: Společnost s ručením omezeným

Společnost je zapsaná v obchodním rejstříku vedeném u Krajského soudu v Brně, oddíl C, vložka 42821, zapsáno dne 8. listopadu 2002

Obchodní podmínky Vrtal s.r.o.

Zde najdete ke stažení obchodní podmínky společnosti Vrtal s.r.o. pro běžný velkoobchodní a maloobchodní prodej. Obchodní podmínky pro prodej na eshopu najdete na stránkách našeho eshopu eshop.vrtal.cz.

pdf-file obchodni-podminky

 

Loga ke stažení

Červená verze Žlutá verze
logo-red-male logo-red-male logo-red-male logo-yellow-male logo-yellow-male logo-yellow-male

červená verze PDF

červená verze JPG

červená verze PNG

žlutá verze PDF

žlutá verze JPG

žlutá verze PNG