Menu
Najdete nás na facebooku
Vína Sardinie
Dovoz vína
Rum Domaine de Labourdonnais
RedBull Organics
Vína Boland Cellar
Anti-Covid Dezinfekce

O SPOLEČNOSTI

O společnosti

Firma VRTAL s.r.o., stejně jako jeho předchůdce firma Vrtal sdružení fyzických osob, se zabývá velkoobchodním prodejem nápojů a potravin.

Naší snahou je neustálé rozšiřování stávajícího sortimentu o nové výrobky, stejně jako udržovat vysokou kvalitu našich služeb. V posledních letech jsme rozšířili náš sortiment o potraviny a tabákové výrobky.

Hlavní cíle firmy jsou zřízení dalších velkoobchodních skladů a tím i rozšíření distribuce na našem území. S tím i souvisí rozšíření sítě specializovaných maloobchodních prodejen v těchto oblastech. Naše velkoobchodní sklady firmy jsou na severní Moravě, ve východních a jižních Čechách a v oblasti Vysočiny. Celkem v současnosti provozujeme 13 velkoskladů s nápoji a 10 specializovaných prodejen s alkoholem, vínem a tabákovými výrobky.

I přes silnou konkurenci okolních supermarketů a diskontních prodejen cenovou hladinu udržujeme na srovnatelné úrovni a tento trend je strategií firmy i do budoucna. O správnosti této filosofie přesvědčuje každoroční zvyšování objemu tržeb.

Povinně zveřejňované údaje

VRTAL s.r.o.
Znojemská 5433/80c, 58601 Jihlava

IČ: 26303493
DIČ: CZ26303493
Číslo datové schránky: 5tcbbzq


Právní forma: Společnost s ručením omezeným

Společnost je zapsaná v obchodním rejstříku vedeném u Krajského soudu v Brně, oddíl C, vložka 42821, zapsáno dne 8. listopadu 2002

 

Obchodní podmínky Vrtal s.r.o.

Zde najdete ke stažení obchodní podmínky společnosti Vrtal s.r.o. pro běžný velkoobchodní a maloobchodní prodej. Obchodní podmínky pro prodej na eshopu najdete na stránkách našeho eshopu eshop.vrtal.cz.

Loga ke stažení

červená verze
PDF
JPG
PNG
žlutá verze
PDF
JPG
PNG

 

AQUILA ALCOHOL KILLER GRANINI SCHWEPPES MAGNESIA MATTONI