Najdete nás na facebooku
Pivo Vrták
Volná pracovní místa
Moravia
Vína Marisco
Vína Boland Cellar
caffé Trivella
Pivo Vrták extra hořký
Dovoz vína
RedBull Organics
Rum Domaine de Labourdonnais

Ostrava

Obchodní zástupce pro oblast Ostravsko – Opavsko

Hledáme zkušeného obchodního zástupce s vlastním portfoliem zákazníků v oblasti nápojů a potravin

Pracovní náplň

  • komplexní péče o stávající zákazníky
  • rozvoj dosavadní spolupráce, vyhledávání obchodních příležitostí a získávání nových zákazníků
  • vytvoření a rozvíjení vztahů v rámci svého klientského portfolia
  • identifikace požadavků a potřeb zákazníka, návrh řešení

Požadujeme

  • prace na ŽL
  • praktické zkušenosti a prokazatelné výsledky v oblasti prodeje potravin do HORECA sektoru
  • zkušenosti s prací se zákazníky v gastronomii
  • přehled o gastronomickém trhu, cenách, trendech a produktech
  • schopnost navazovat a rozvíjet dlouhodobé obchodní vztahy
  • výborné komunikativní, vyjednávací a argumentační dovednosti
  • schopnost a ochota učit se novým věcem
  • orientace na výsledek a dosažení stanovených cílů
  • řidičský průkaz skupiny B
  • odpovídající znalost práce s PC
  • časová flexibilita

Nabízíme

  • práci pro stabilní a expandující společnosti
  • odpovídající a motivující ohodnocení závislé na výsledcích
  • služební vůz, notebook a telefon
Ucházet se o pracovní pozici

Žádost o pracovní pozici - Obchodní zástupce pro oblast Ostravsko – Opavsko

   Souhlasím se zpracováním osobních údajů viz. odkaz Souhlas se zpracováním osobních údajů

Skladník / Řidič

  • zajištění firemní logistiky,
  • zajištění chodu skladu,
  • příprava zboží pro logistiku,
  • vydávání zboží zákazníkům

Požadujeme

  • příslušné doklady a oprávnění,
  • zodpovědnost,
  • samostatnost,
  • příjemné vystupování,
  • bezúhonnost,
  • fyzickou zdatnost,
  • dobrý zdravotní stav

Nabízíme

  • adekvátní ohodnocení,
  • práci ve stabilní společnosti, která dlouhodobě působí na českém trhu,
  • zaměstnanecké výhody,
  • příspěvek na jídlo ve formě stravenek,
  • firemní benefity samozřejmostí

Žádost o pracovní pozici - Skladník / Řidič

MATTONI SCHWEPPES MAGNESIA AQUILA GRANINI