Najdete nás na facebooku
Volná pracovní místa
RedBull Organics
Blend 42 Vodka
Pivo Vrták

Ostrava

Obchodní zástupce pro oblast Ostravsko – Opavsko

Hledáme zkušeného obchodního zástupce s vlastním portfoliem zákazníků v oblasti nápojů a potravin

Pracovní náplň

  • komplexní péče o stávající zákazníky
  • rozvoj dosavadní spolupráce, vyhledávání obchodních příležitostí a získávání nových zákazníků
  • vytvoření a rozvíjení vztahů v rámci svého klientského portfolia
  • identifikace požadavků a potřeb zákazníka, návrh řešení

Požadujeme

  • praktické zkušenosti a prokazatelné výsledky v oblasti prodeje potravin do HORECA sektoru
  • zkušenosti s prací se zákazníky v gastronomii
  • přehled o gastronomickém trhu, cenách, trendech a produktech
  • schopnost navazovat a rozvíjet dlouhodobé obchodní vztahy
  • výborné komunikativní, vyjednávací a argumentační dovednosti
  • schopnost a ochota učit se novým věcem
  • orientace na výsledek a dosažení stanovených cílů
  • řidičský průkaz skupiny B
  • odpovídající znalost práce s PC
  • časová flexibilita

Nabízíme

  • práci pro stabilní a expandující společnosti
  • odpovídající a motivující ohodnocení závislé na výsledcích
  • služební vůz, notebook a telefon
Ucházet se o pracovní pozici

Žádost o pracovní pozici - Obchodní zástupce pro oblast Ostravsko – Opavsko

   Souhlasím se zpracováním osobních údajů viz. odkaz Souhlas se zpracováním osobních údajů

MAGNESIA GRANINI MATTONI SCHWEPPES AQUILA