Najdete nás na facebooku
Vína Sardinie
Moravia
Pivo Vrták extra hořký
Rum Domaine de Labourdonnais
Vína Boland Cellar
Pacto Navio
Pivo Vrták
RedBull Organics
Zakilluj opici
Volná pracovní místa
Dovoz vína
Teekanne akce

Olomouc

Obchodní zástupce

Vrtal s.r.o., distribuce nápojů a potravin v Olomouci hledá vhodného kandidáta - muže či ženu, na pozici obchodního zástupce.

Pracovní náplň

  • komplexní péče o stávající zákazníky
  • rozvoj dosavadní spolupráce, vyhledávání obchodních příležitostí a získávání nových zákazníků
  • vytvoření a rozvíjení vztahů v rámci svého klientského portfolia
  • identifikace požadavků a potřeb zákazníka, návrh řešení

Požadujeme

  • prace na ŽL
  • schopnost navazovat a rozvíjet dlouhodobé obchodní vztahy
  • výborné komunikativní, vyjednávací a argumentační dovednosti
  • znalost prodejního portfolia
  • zkušenosti s prací se zákazníky v gastronomii
  • schopnost a ochota učit se novým věcem
  • orientace na výsledek a dosažení stanovených cílů
  • řidičský průkaz skupiny B
  • odpovídající znalost práce s PC
  • časová flexibilita

Nabízíme

  • práci pro stabilní a expandující společnost
  • odpovídající a motivující ohodnocení závislé na výsledcích
  • služební vůz, notebook a telefon
Ucházet se o pracovní pozici

Žádost o pracovní pozici - Obchodní zástupce

   Souhlasím se zpracováním osobních údajů viz. odkaz Souhlas se zpracováním osobních údajů

Řidiče skupiny B a C

  • zajištění firemní logistiky

Požadujeme

  • příslušné doklady a oprávnění (ŘP skupina C nebo B, profesní průkaz)
  • zodpovědnost
  • samostatnost
  • příjemné vystupování
  • bezúhonnost

Nabízíme

  • adekvátní ohodnocení a práci ve stabilní společnosti, která dlouhodobě působí na českém trhu

Žádost o pracovní pozici - Řidiče skupiny B a C

SCHWEPPES GRANINI MATTONI AQUILA MAGNESIA