Najdete nás na facebooku
Pacto Navio
Dovoz vína
RedBull Organics
Red Luna
Vína Boland Cellar
Zakilluj opici
Rum Domaine de Labourdonnais
Teekanne akce
Vína Sardinie

Jihlava

Řidič skupiny B a C

Pracovní náplň

  • zajištění firemní logistiky

Požadujeme

  • příslušné doklady a oprávnění (ŘP skupina B, ŘP skupina C, profesní průkaz)
  • zodpovědnost
  • samostatnost
  • příjemné vystupování
  • trestní bezúhonnost

Nabízíme

  • adekvátní ohodnocení
  • práci ve stabilní společnosti, která dlouhodobě působí na českém trhu
  • firemní benefity samozřejmostí
Ucházet se o pracovní pozici

Žádost o pracovní pozici - Řidič skupiny B a C

   Souhlasím se zpracováním osobních údajů viz. odkaz Souhlas se zpracováním osobních údajů

Obchodní zástupce se zaměřením na potraviny

Vrtal s.r.o., distribuce nápojů a potravin hledá vhodného kandidáta - muže či ženu, na pozici obchodního zástupce na prodej potravin (a nejen jich).

  • komplexní péče o stávající gastronomické zákazníky
  • rozvoj dosavadní spolupráce, vyhledávání obchodních příležitostí a získávání nových zákazníků
  • vytvoření a rozvíjení vztahů v rámci svého klientského portfolia
  • identifikace požadavků a potřeb zákazníka, návrh řešení

Požadujeme

  • práce na ŽL
  • praktické zkušenosti a prokazatelné výsledky v oblasti prodeje potravin do HORECA sektoru
  • zkušenosti s prací se zákazníky v gastronomii
  • přehled o gastronomickém trhu, cenách, trendech a produktech
  • schopnost navazovat a rozvíjet dlouhodobé obchodní vztahy
  • výborné komunikativní, vyjednávací a argumentační dovednosti
  • schopnost a ochota učit se novým věcem
  • orientace na výsledek a dosažení stanovených cílů
  • řidičský průkaz skupiny B
  • odpovídající znalost práce s PC
  • časová flexibilita

Nabízíme

  • práci pro stabilní a expandující společnost
  • odpovídající a motivující ohodnocení závislé na výsledcích
  • služební vůz, notebook a telefon

Žádost o pracovní pozici - Obchodní zástupce se zaměřením na potraviny

Skladník

  • zajištění chodu skladu,
  • příprava zboží pro logistiku,
  • vydávání zboží zákazníkům

Požadujeme

  • zodpovědnost,
  • samostatnost,
  • příjemné vystupování,
  • fyzickou zdatnost,
  • bezúhonnost,
  • dobrý zdravotní stav

Nabízíme

  • práce ve stabilní společnosti, která dlouhodobě působí na českém trhu
  • firemní benefity

Pro bližší informace nás navštivte s životopisem na našem centrálním skladě v Jihlavě.

Žádost o pracovní pozici - Skladník

MATTONI AQUILA MAGNESIA GRANINI SCHWEPPES