Najdete nás na facebooku
Pivo Vrták
Volná pracovní místa
RedBull Organics
caffé Trivella

České Budějovice

Obchodní zástupce s vietnamštinou

Obsazujeme pozici Obchodního zástupce s vietnamštinou pro oblast jižní Čechy, který bude zajišťovat zákaznický servis pro stávající zákazníky a akvizice nových zákazníků. Znalost vietnamského jazyka podmínkou!

Pracovní náplň

  • Akvizice nových zákazníků z maloobchodu
  • Pravidelné návštěvy stálých zákazníků v jejich provozech
  • Pravidelné poskytování informací o možnostech a službách společnosti
  • Získávání informací o zákaznících, tvorba reportu a monitoring konkurence
  • Vedení záznamů o zákaznících a neustálá aktualizace znalostí zboží a různých akcí a služeb pro zákazníky
  • Aktivní přístup ke zvyšování prodeje

Požadujeme

  • Znalost vietnamského a českého jazyka - podmínkou
  • Prodejní a komunikační dovednosti, zákaznicky orientovanou osobnost
  • Příjemné vystupování, vlastní iniciativu a kreativitu při řešení úkolů, odolnost vůči stresu
  • Praxe na pozici obchodního zástupce v potravinářské společnosti - velkou výhodou
  • Řidičský průkaz sk. B
  • Uživatelská znalost práce na PC (MS Word, Excel, Outlook, Powerpoint)

Nabízíme

  • Zajímavé mzdové ohodnocení (základní mzda + výkonnostní bonus)
  • Zázemí stabilníní společnosti
  • Služební automobil i k soukromým účelům, mobilní telefon, notebook
  • Balíček zaměstnaneckých výhod
  • Nástup možný ihned
Ucházet se o pracovní pozici

Žádost o pracovní pozici - Obchodní zástupce s vietnamštinou

   Souhlasím se zpracováním osobních údajů viz. odkaz Souhlas se zpracováním osobních údajů

Obchodní zástupce - potraviny

Vrtal s.r.o., distribuce nápojů a potravin v Českých Budějovicích a okolí hledá vhodného kandidáta - muže či ženu, na pozici obchodního zástupce.

  • vyhledávání nových zákazníků a obchodních příležitostí
  • péče o stávající zákazníky
  • sběr objednávek
  • podpora promo akcí a prezentací v regionu
  • řešení pohledávek

Požadujeme

  • praxi min. 2 roky v oblasti HORECA segmentu na stejné nebo obdobné pozici OZ
  • prodejní dovednosti a vyjednávací schopnosti
  • pečlivost, samostatnost, zodpovědnost
  • vynikající organizační schopnosti
  • znalost práce na PC uživatelsky
  • ŘP – skupina B, aktivní řidič

Nabízíme

  • mobilní telefon a služební automobil i pro soukromé účely
  • odpovídající a motivující ohodnocení závislé na výsledcích
  • nástup DLE DOHODY

Žádost o pracovní pozici - Obchodní zástupce - potraviny

Řidiče skupiny B a C

  • Zajištění firemní logistiky

Požadujeme

  • příslušné doklady a oprávnění (ŘP skupina C nebo B, profesní průkaz)
  • zodpovědnost
  • samostatnost
  • příjemné vystupování
  • bezúhonnost

Nabízíme

  • adekvátní ohodnocení a práci ve stabilní společnosti, která dlouhodobě působí na českém trhu
  • zaměstnanecké výhody

Žádost o pracovní pozici - Řidiče skupiny B a C

MATTONI SCHWEPPES GRANINI MAGNESIA AQUILA