Najdete nás na facebooku
Moravia
RedBull Organics
Dovoz vína
caffé Trivella
Volná pracovní místa
Vína Boland Cellar
Pivo Vrták
Rum Domaine de Labourdonnais
Vína Marisco
Pivo Vrták extra hořký

České Budějovice

Obchodní zástupce - potraviny

Vrtal s.r.o., distribuce nápojů a potravin v Českých Budějovicích a okolí hledá vhodného kandidáta - muže či ženu, na pozici obchodního zástupce.

Pracovní náplň

  • vyhledávání nových zákazníků a obchodních příležitostí
  • péče o stávající zákazníky
  • sběr objednávek
  • podpora promo akcí a prezentací v regionu
  • řešení pohledávek

Požadujeme

  • prace na ŽL
  • praxi min. 2 roky v oblasti HORECA segmentu na stejné nebo obdobné pozici OZ
  • prodejní dovednosti a vyjednávací schopnosti
  • pečlivost, samostatnost, zodpovědnost
  • vynikající organizační schopnosti
  • znalost práce na PC uživatelsky
  • ŘP – skupina B, aktivní řidič

Nabízíme

  • mobilní telefon a služební automobil i pro soukromé účely
  • odpovídající a motivující ohodnocení závislé na výsledcích
  • nástup DLE DOHODY
Ucházet se o pracovní pozici

Žádost o pracovní pozici - Obchodní zástupce - potraviny

   Souhlasím se zpracováním osobních údajů viz. odkaz Souhlas se zpracováním osobních údajů

Řidiče skupiny B a C

  • zajištění firemní logistiky

Požadujeme

  • příslušné doklady a oprávnění (ŘP skupina C nebo B, profesní průkaz)
  • zodpovědnost
  • samostatnost
  • příjemné vystupování
  • bezúhonnost

Nabízíme

  • adekvátní ohodnocení a práci ve stabilní společnosti, která dlouhodobě působí na českém trhu
  • zaměstnanecké výhody

Žádost o pracovní pozici - Řidiče skupiny B a C

SCHWEPPES AQUILA MATTONI GRANINI MAGNESIA