Najdete nás na facebooku
caffé Trivella
Pivo Vrták
RedBull Organics
Volná pracovní místa

Bruntál

Obchodní zástupce - rozšiřujeme tým

Vrtal s.r.o., distribuce nápojů a potravin v Bruntále hledá vhodného kandidáta na pozici obchodního zástupce v rámci rozšíření obchodního týmu a působnosti.

Pracovní náplň

  • komplexní péče o stávající zákazníky
  • rozvoj dosavadní spolupráce, vyhledávání obchodních příležitostí a získávání nových zákazníků
  • vytvoření a rozvíjení vztahů v rámci svého klientského portfolia
  • identifikace požadavků a potřeb zákazníka, návrh řešení

Požadujeme

  • zkušenosti s prací se zákazníky v gastronomii
  • přehled o gastronomickém trhu, cenách, trendech a produktech
  • schopnost navazovat a rozvíjet dlouhodobé obchodní vztahy
  • výborné komunikativní, vyjednávací a argumentační dovednosti
  • schopnost a ochota učit se novým věcem
  • orientace na výsledek a dosažení stanovených cílů
  • řidičský průkaz skupiny B
  • odpovídající znalost práce s PC
  • časová flexibilita

Nabízíme

  • práci pro stabilní a expandující společnosti
  • odpovídající a motivující ohodnocení závislé na výsledcích
  • služební vůz, notebook a telefon
  • zaměstnanecké výhody
Ucházet se o pracovní pozici

Žádost o pracovní pozici - Obchodní zástupce - rozšiřujeme tým

   Souhlasím se zpracováním osobních údajů viz. odkaz Souhlas se zpracováním osobních údajů

Skladník / řidič skupiny B nebo C - možno i brigádně

  • zajištění firemní logistiky,
  • zajištění chodu skladu,
  • příprava zboží pro logistiku,
  • vydávání zboží zákazníkům
  • možno i brigádně

Požadujeme

  • příslušné doklady a oprávnění (ŘP skupiny C nebo B)
  • zodpovědnost
  • samostatnost
  • příjemné vystupování
  • bezúhonnost
  • fyzickou zdatnost
  • dobrý zdravotní stav

Nabízíme

  • adekvátní ohodnocení
  • práci ve stabilní společnosti, která dlouhodobě působí na českém trhu

Žádost o pracovní pozici - Skladník / řidič skupiny B nebo C - možno i brigádně

MATTONI AQUILA MAGNESIA SCHWEPPES GRANINI