Najdete nás na facebooku
RedBull Organics
Dovoz vína
Vína Boland Cellar
Vína Sardinie
Rum Domaine de Labourdonnais
Anti-Covid Dezinfekce

Pelhřimov

Vedoucí skladu Pelhřimov

Pro naši pelhřimovskou provozovnu hledáme nového vedoucího skladu.

Pracovní náplň

  • péče o stávající zákazníky
  • vyhledávání nových kontaktů
  • administrativní činnost spojená s danou pozicí
  • kompletní řízení obchodní činnosti v tomto regionu

Požadujeme

  • SŠ/VŠ
  • znalost problematiky obchodu
  • flexibilitu a vysoké pracovní nasazení
  • znalost práce na PC
  • ochota učit se novým znalostem a dovednostem
  • fyzická zdatnost - práce ve skladu
  • trestní bezúhonnost

Nabízíme

  • adekvátní ohodnocení
  • práci ve stabilní společnosti, která dlouhodobě působí na českém trhu
  • zaměstnanecké výhody
Ucházet se o pracovní pozici

Žádost o pracovní pozici - Vedoucí skladu Pelhřimov

   Souhlasím se zpracováním osobních údajů viz. odkaz Souhlas se zpracováním osobních údajů

AQUILA MATTONI SCHWEPPES ALCOHOL KILLER MAGNESIA GRANINI